Gimnazjum z Brzeźnicy na podium

n-3 W czwartek (5.10.2017r.) na uroczystej sesji Rady Powiatu Wadowice zostały wręczone puchary za klasyfikację w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Wadowickiego.

 

 

 

 

 

W gronie laureatów znalazł się Zespół Szkolno - Przedszkolny w Brzeźnicy. Na ręce Pani dyrektor mgr Anny Lang puchar za zajęcie III miejsca wręczył starosta Bartosz Kaliński. Młodzi sportowcy w minionym roku aktywnie uczestniczyli w różnych zawodach sportowych, wielokrotnie stawali na podium, dzięki czemu w klasyfikacji osiągnięć sportowych szkół gimnazjalnych zajęli wspomniane zaszczytne III miejsce. Jest to olbrzymi sukces! Triumfują na arenie sportowej dzięki licznym występom w wielu zawodach dla szkół w 2016/2017 roku oraz zajmowanych w nich wysokich lokatach. Zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak również zespołowych, gimnazjaliści z Brzeźnicy spisywali się na medal. Należy także tutaj zaznaczyć, że Gimnazjum w Brzeźnicy w klasyfikacji ogólnej zdecydowanie wyprzedziło szkoły z Wadowic, Andrychowa, Kalwarii, a także ościennych gmin.

 

Mamy nadzieję, że w tym roku szkolnym wypadniemy tak samo a może jeszcze lepiej.

Gratulujemy uczniom, ale przede wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego, którzy zauważają i jeszcze bardziej szlifują talenty sportowe przychodzącej do nas młodzieży i potrafią je odpowiednio wykorzystać.

 

 

Opracował

 Robert Sendera

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170