Zbieramy pomysły na rozwój Doliny Karpia – tworzenie strategii Doliny Karpia na lata 2014-2020

dolina karpia-10majaSzanowni Państwo,

W związku z trwającymi pracami nad lokalną strategią rozwoju Doliny Karpia na lata 2014-2020 przedstawiamy Państwu karty projektowe, w których można uwzględnić własne pomysły przyczyniające się do rozwoju Doliny Karpia.

 

 

 

 

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa rodzaje kart:

- fiszka dla przedsiębiorców/rolników skierowana jest do osób chcących założyć działalność gospodarczą (w tym rolniczą) lub rozwinąć już istniejącą

- fiszka ogólna to fiszka skierowana do osób fizycznych, organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń), KGW, LKSów, podmiotów ekonomii społecznej, parafii, JST i innych podmiotów, które zamierzają realizować projekty przyczyniające się do rozwoju Doliny Karpia.

Jeśli nie mają Państwo skonkretyzowanego pomysłu na projekt istnieje możliwość wypełnienia trzeciej karty, w której umieszczone zostały projektowane działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020. Mogą Państwo w niej zaznaczyć te działania, które według Państwa powinny być realizowane w ramach przyszłej strategii Doliny Karpia na lata 2014-2020.

Mogą Państwo wypełnić dwa rodzaje ankiet czyli fiszkę dla przedsiębiorców/rolników lub fiszkę ogólną oraz kartę dotyczącą zakresu działań.

Uzupełnione karty prosimy nadsyłać drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , pocztową na adres Stowarzyszenie Dolina Karpia, ul. Rynek 2, 32-640 Zator lub dostarczyć osobiście do wskazany adres w terminie do 18 września 2015 roku.

Fiszka - ogólna - pobierz

Fiszka - przedsiębiory/rolnicy - pobierz

Zakres działań - pobierz

 

Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170