Apel o pomoc !
Okażmy pomoc Tomkowi


Okażmy solidarność, udzielmy pomocy Strażakowi – Tomkowi Wołczykowi z Paszkówki - uległ wypadkowi w trakcie szkolenia, gdzie doskonalił sprawność, aby skutecznie ratować innych. Teraz jest w ciężkim stanie. Potrzebuje naszej finansowej pomocy na kosztowne leczenie i rehabilitację. Lekarze dają mu szanse, wierzymy, że wyjdzie z tego i znając go, powróci do służby. Tomek się nie podda, ma hart ducha, rodzinę oraz zastępy strażaków, do których już z apelem o wsparcie wystąpili: Komendant Powiatowy PSP w Wadowicach, Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego i Zarządu Oddziału Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

wol zd

Razem z Komitetem Społecznym „Pomoc dla Tomka” zwracamy się do wszystkich Państwa z prośbą o pomoc, apelujemy: Okażmy pomoc Tomkowi!

Rozpropagujmy akcję zbierania funduszy na leczenie druha Tomasza Wołczyka z OSP Paszkówka. Prosimy o aktywne włączenie się w zbiórkę pieniędzy na Jego powrót do zdrowia.

Druh Tomasz Wołczyk ma 42 lata. Jest strażakiem, aktywnym ochotnikiem. Po wypadku wiele tygodni był nieprzytomny. Obecnie Jego stan jest bardzo ciężki.Dzięki staraniom lekarzy jest szansa, aby Tomasz mógł wrócić do pełni zdrowia. Wymaga to jednak długotrwałego i kosztownego leczenia neurologicznego i rehabilitacyjnego.

W dniu 19 marca 2015 roku zawiązany został Komitet Społeczny „Pomoc dla Tomka”, zadaniem którego jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację i dalsze leczenie Tomasza. Komitet o podejmowanych działaniach informuje za pośrednictwem strony na portalu społecznościowym https://www.facebook.com/pomocwolczyk


W imieniu rodziny, swoim i komitetu zwracam się z prośbą o wsparcie leczenia i rehabilitacji Tomka Wołczyka.

Bogusław Antos - Strażak

Wójt Gminy Brzeźnica

Wpłaty prosimy dokonywać na konto:

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy

Numer konta: 47 8112 0008 0000 0811 2000 0020

W treści: OSP Paszkówka - dla dh Tomasza Wołczyka na rehabilitację i dalsze leczenie.

 

  wołczyk ory w

plakat ory

 

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170