Wakacyjny wypoczynek w Gminie Brzeźnica

Nr_1

Wakacje to czas upragnionego wypoczynku, ale gdy się całkiem nic nie robi, to nawet wypoczynek wakacyjny może stać się nudny. Dlatego też w Gminie Brzeźnica poszczególne instytucje przygotowały dla dzieci i młodzieży interesujące propozycje spędzania wolnego czasu.

 

 

 

 

 

Przy finansowym wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy w miejscowościach: Brzezinka, Chrząstowice, Nowe Dwory i Kossowa, przez okres dwóch tygodni od 16 do 27 lipca 2012 r. w ramach AKCJI LATO 2012 otwarte zostały świetlice - półkolonie. Natomiast przez cały okres wakacji w miejscowościach: Łączany, Sosnowice, Bachorowice i Tłuczań nieprzerwanie funkcjonują Placówki Wsparcia Dziennego. Wykwalifikowani wychowawcy proponują wychowankom wiele różnorodnych gier oraz zabaw. Dzieci mogą ciekawie i bezpiecznie spędzać czas, bez względu na to czy świeci słońce, czy pada deszcz.

Współpraca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaowocowała zorganizowaniem wycieczek wyjazdowych.

W dniu 19 lipca 2012 r. odbył się wyjazd do kina w Krakowie na seans „Epoka lodowcowa 4” 3D, a na  25.07.2012 r. zaplanowany został wyjazd do Żywca oraz na Górę Żar.

 

Już tradycją stało się, że na zakończenie półkolonii na boisku sportowym ”Orlik” w Brzeźnicy organizowana jest „Mała Spartakiada Sportowa”. Tegoroczna spartakiada obfitować będzie w wiele atrakcji: konkursy sportowe, gry i zabawy sprawnościowe.

Wypoczynkowi na świeżym powietrzu sprzyjają również urządzone w każdej miejscowości gminy i wyposażone w atestowany sprzęt place zabaw.

 

Nr_2 Nr_3

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170